• Новак
Брејди M71-R6200, 114549 2 x 150' Црна BMP71 Серија R6200 Печатач Лента, Пакување од 4 парчиња

Брејди M71-R6200, 114549 2 x 150' Црна BMP71 Серија R6200 Печатач Лента, Пакување од 4 парчиња

DEN 7300.56
Производот е достапен

Достапност

Цена за 4 парчиња.BMP 71 Серија snap-in print панделки им овозможи на 5-втората лента снабдување промени.Не calibrating, не се провира, без отпад, без нервози и мастило секогаш се соочува со вистинската насока!Еден-боја лента за печатење во една боја на етикетата R6200 Серија Панделки понуди супериорен нула, тест, топлинска и хемиска отпорност кога се печатени на соодветна етикета материјал од Брејди Препорачува за печатење на сјајна, мазна или полу-мат етикета акции, како што се Б-498 Repositionable Винил Крпа и Б-486 Metallized Полиестер автономни BMP 71 Серија лента pvc вметнете директно во печатач со леснотија.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката