• Новак
Менхетн 394185 USB-C до Молња Sync/Полнење Кабел, USB-C Машки да MFi-Уверение 8 Pin Молња Конектор Црна 0,5 m Шварц

Менхетн 394185 USB-C до Молња Sync/Полнење Кабел, USB-C Машки да MFi-Уверение 8 Pin Молња Конектор Црна 0,5 m Шварц

DEN 1092.00
Производот е достапен

Достапност

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Наполнете го вашиот компатибилен Apple уред до 18 W при употреба на моќ-испорака на полначот.Дизајниран за Менхетен Моќ Испорака полначи, погоден за сите моќ испорака и стандард полначи.Овозможува пренос на податоци и синхронизација кога е поврзан со компјутер.Поддржува цената на пренос до 480 Mbps.Прилагодливи Велкро прицврстување спречува кабел нередот.Најбрз полнење опција за вашиот Apple i OS уреди, на Менхетн USB-C до Молња Sync / Полнење Кабел носи најновите полнење технологија - Power Delivery (PD) - за да ја вашиот i Phone, i Pad и i Pod.Со pd полнач, можете да ја полните батеријата со до 18 W и тоа многу побрзо отколку со било редовни молња кабел и USB полнач.Вие не треба да се направи без тестирани безбедност, бидејќи овој кабел е mfi-уверение и носи службен печат на одобрување "е Направена за i Pod", "Made for i Phone" и "Направи за i Pad" од Apple.Ова гарантира компатибилноста на кабелот со вашиот i OS уред, дури и по идни надградби.Тоа е идеален за на Менхетен спектар на pd полначи, но, исто така, служи како врска кабел со стапки на пренос до 480 Mbps.Позлатени контакти обезбеди посебна поврзаност квалитет, заоблени надвор од издржливи ткаенини премачкување со вирус олеснување.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката