• Новак
HUAYIJIE SXX1 Случај за Huawei P40 Про ELS-NX9 ELS-N04 Телефон Случај Маска 1

HUAYIJIE SXX1 Случај за Huawei P40 Про ELS-NX9 ELS-N04 Телефон Случај Маска 1

DEN 396.00
Производот е достапен

Достапност

HUAYIJIE SXX1 Случај За Huawei P40 Про ELS-NX9 ELS-N04 Телефон Случај Маска 1. Таа има добра цврстина.Стилски дизајн.Цветен упорни.Имаат добра заштита, може да се заштити вашиот опрема.HUAYIJIE SXX1 Случај За Huawei P40 Про ELS-NX9 ELS-N04 Телефон Случај Маска 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката