• Новак
Класичен Случај за Samsung Галакси S21 Паричникот Случај Потпирачот Флип Folio Покрие со Држачот за Samsung Галакси S21 6.2 инчен TPU Shockproof Внатрешна Обвивка Компатибилен со Samsung G

Класичен Случај за Samsung Галакси S21 Паричникот Случај Потпирачот Флип Folio Покрие со Држачот за Samsung Галакси

DEN 143.76
Производот е достапен

Достапност

КОМПАТИБИЛНОСТ & НАГЛАСУВА : САМО КОМПАТИБИЛНИ СО Галакси S21 6.2-инчен дијагонала големина на екранот (2021 Порака).НЕ се ВКЛОПУВААТ Галакси S21 Ултра 6.8"/НЕ се ВКЛОПУВААТ S21+ 6.7". (1) Потпирач Функција : Madeinsz Галакси S21 кожа случај има стојат функција која ќе донесе повеќе погодност за филмот гледа со мулти-агол, дружење со пријателите на Face Time. (2) Магнетни Затворање - Магнетски затворач да се задржи затворени и заштитени.КАРТИЧКА СЛОТОВИ & ПРЕЦИЗНИ CUTOUTS : Оваа Галаксија S21 6.2 кожен паричник случај е специјално дизајниран за вашиот нов Galaxy S21 6.2 инчи, што го прави тоа овозможува целосен пристап до сите функции (копчиња, звучници, камери и сл.).Кожени прекривачот со Две кредитна картичка слотови и пари џеб, без да се земе дополнителна паричник кога се случува надвор.ЦЕЛОСНО ЕФЕКТИВНА ЗАШТИТА : Galaxy 6.2 инчи 2021 флип паричникот кожа случај може да ги покрие сите агли и обезбеди голема двоен слој за заштита на вашиот паметен телефон.На трајни мека TPU полно работно тело внатрешна обвивка доаѓа со cushioned shockproof работ и да се гарантира вашиот телефон од капки и испакнатините.КЛАСИЧЕН & ПОГОДНО : Премиум синтетички кожа покрие чувари новиот Галакси S21 6.2" од гребнатини и капки.Ние дизајниравме случаи кои не само што класичен кожа чувство, но, исто така, имаат ретро изглед и практичен дизајн.Madeinsz кожа случај е доброто, луксузен и модерен бизнис стил кожа случај за вашиот Галаксија S21. [ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА] : Со цел да се води поголема клиент искуство, сите кожа случаи се продаваат во нашата продавница нуди ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.Ако било проблеми со квалитетот, можете да контактирате со нас слободно и да добиете нова замена бесплатно или со наплата.Елегантни, практични и елегантен!Совршен подарок за вашата сопруга, Пријателка, девојка, маж, дечко или дете со премиум faux кожа samsung s21 случај со карта носителот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката