• Новак
[2-Pack] YRMJK Стакло Екран Заштитник Компатибилен Галакси S20 Ултра,3D Full Криви Калено Стакло Компатибилен Samsung Галакси S20 Ултра (Црна)

[2-Pack] YRMJK Стакло Екран Заштитник Компатибилен Галакси S20 Ултра,3D Full Криви Калено Стакло Компатибилен Samsung

DEN 191.76
Производот е достапен

Достапност

АНТИ-ОТПЕЧАТОК - Обложена со hydrophobic и oleophobic јасно слоеви, стакло ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти, имајќи го екранот на телефонот чистото на целиот ден, долго.Ретината Јасност и Висока Чувствителност екран осетлив на допир.Екран Заштитник има многу ДОБРА заштита Ефект.Ултра јасно 99% Висока Транспарентност-обезбедува висока дефиниција јасно гледање.Случај-Пријателски : Специјално дизајнирани за Компатибилен Samsung Галакси S20 Ultra со било случаи.- Применливи модели : Компатибилни Галакси S20 Ултра - Карактеристики :Поддршка На Екранот Ултразвучно Fingerprint9 Цврстина Заштита.Лекување : флексибилни, тешки, воено-одделение термопластични уретан, со цел да се апсорбира влијание.Анти-отпечатоци & дупка со доказ.На ткаенина за чистење и Прашина-отстранување налепница обезбеди меур и прашина-бесплатна апликација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката