• Новак
Amaeen Перат Унисекс Возрасни Тај-боја за Печатење Лице Bandanas Може да Има 3 Ply Заштита Памучна Крпа Bandana 1/3/5/10PCS

Amaeen Перат Унисекс Возрасни Тај-боја за Печатење Лице Bandanas Може да Има 3 Ply Заштита Памучна Крпа Bandana

DEN 110.16
Производот е достапен

Достапност

Произведено во САД и Увезени. ❤ Материјал избран е со висок квалитет, која е мека и кожата пријателски да се носат.На bandana е дизајниран во памучен материјал, што го дишеме слободно, навистина удобно. ✿ Еластичен : Еластична рака го прави лесен и удобен за носење, нема да попуштат и дека нема да ги повредат вашите уши.Бесплатни големина. ☏ Пакет Содржина : 1/3/5/10 PCS bandanas.Бесплатни големина. ❀ Апликација : Ова bandana е совршена за трчање, велосипедизам, пешачење или други активности на отворено, тоа е исто така погоден за секојдневна употреба. ✈Брза испорака, ветување во рок од 15-25 дена.Ве молиме остатокот увери, кога ќе го поставите цел, ние ќе испрати пакет до вас веднаш.Функција : Еластичен : Еластична рака го прави лесен и удобен за носење, нема да попуштат и дека нема да ги повредат вашите уши.Бесплатни големина Удобно : материјалот избран е со висок квалитет, која е мека и кожата пријателски да се носат Дише : маската е дизајниран во памучен материјал, што го дишеме слободно, навистина удобно Апликација : Ова устата bandana е совршена за трчање, велосипедизам, пешачење или други активности на отворено, тоа е исто така погоден за секојдневна употреба Пакет Содржина : 1/3/5/10 КОМПЈУТЕРИ bandanas Големина : Една Големина | Боја : А Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката