• Новак
1Pc конска опашка Носителот Симпатична Еластична Ткаенина венчиња за Коса Јаже за Женски Врски Девојки Коса Додатоци Headbands (Боја : 27)

1Pc конска опашка Носителот Симпатична Еластична Ткаенина венчиња за Коса Јаже за Женски Врски Девојки Коса Додатоци

DEN 1869.60
Производот е достапен

Достапност

1 Pc конска опашка Носителот Симпатична Еластична Ткаенина венчиња за Коса Јаже За Женски Врски Девојки Коса Додатоци.Против пролизгување дизајн : На headband има добра еластичност и против пролизгување својства, што помага да се спречи кожата од паѓање кога пот е испразнета.Разни користи : спортски headband е погодна за секој спорт, остварување и рекреативни активности, а исто така може да се користи како едноставна hairband да се врзуваат на вашата коса.Добар подарок : не се лизга еластична headband е популарна боја, погодна за мажите и жените, одличен подарок за пријатели, роднини, колеги или другите. ★Погодни за секојдневни активности, забави, родендени, свадби, празници, танци, прослави, свечености, подароци, итн.Вие ќе добиете многу комплименти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката