• Новак
Гравитацијата Defyer Мажите G-Пркосат на Облак Одење Спортски Чевли

Гравитацијата Defyer Мажите G-Пркосат на Облак Одење Спортски Чевли

DEN 4320.00
Производот е достапен

Достапност

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Кожа за ѓон.ДИШЕ ТЕЛЕ КОЖА.ОТСТРАНЛИВ ТАБАНИ да се приспособат на сопствени orthotic поддршка.ПРЕД РОКЕР ЕДИНСТВЕНА со поддржана midfoot за спречување и за ублажување на plantar fasciitis.ПРИРОДНИ CONTOURED ПЕТА ПРВЕНСТВО држи ногата сигурен во место со додадена перница спречување на болки во колената и пета втори.Гравитацијата Defyer G-Пркосат на Облак Одење TB9029 M - Мажите Ортопедски Спортски Чевли - се Чувствуваат облаци под твоите нозе.Облак Одење ви држи удобно и болка-бесплатно цел ден како моќен Verso Shock® единствена перници секој чекор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката