• Новак
Генерички Оцет ЈАГУЛА Стартер Култура во Живо Храна за Новороденото bettas, Овни, Killfish

Генерички Оцет ЈАГУЛА Стартер Култура во Живо Храна за Новороденото bettas, Овни, Killfish

DEN 404.40
Производот е достапен

Достапност

Оцет јагули се ОДЛИЧЕН лесно да се подигне првиот храна за многу риба фрај вклучувајќи Bettas, killfish, и многу повеќе!Оваа култура ќе содржи доволно ЖИВЕАТ јагули да се исклучи за да се брз почеток, како и инструкции за грижа за вашиот нов домашни миленици.Овие момци се СУПЕР лесен за култура, и еден од најлесните во живо храна да се подигне, па секогаш можете да ги имате во живо храна се достапни за вашата новороденче риба, оцет јагули нудат максимална исхрана, и ќе преживее во вашиот резервоар за дена, дозволувајќи им на вашите фрај, всушност, да ловат, како тие ќе мора да се направи во природата.Исто така проверете го нашиот бела црв листата за во живо храна за поголем фрај!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката