• Новак
WBBFC Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Guard Заштитник Покритие за 125-500 EXC EXC-F XCW XCF-W SX SXF XC XC-F TPI 6D Шест Дена 2012-2021 (Боја : Сина)

WBBFC Мотоцикл главниот дел на задната суспензија Guard Заштитник Покритие за 125-500 EXC EXC-F XCW XCF-W SX SXF

DEN 362.40
Производот е достапен

Достапност

Состојба : 100% Сосема Нов.Материјал : 6061-T6 Алуминиум.Обработка : CNC-Машински.Завршна Површина : Елоксирани.Со елоксирани заврши, тоа го прави вашиот мотор/ATV изгледаат паметни и прва класа.Не е лесно да се носат и издржливи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката