• Новак
Sawarabi 6.4 инчен Сет на 5 Големи Ориз порцелански Чаши Направени во Јапонија

Sawarabi 6.4 инчен Сет на 5 Големи Ориз порцелански Чаши Направени во Јапонија

DEN 4392.00
Производот е достапен

Достапност

Sawarabi Сет на 5 Големи Чаши Ориз.Материјалот е од порцелан.Големина е W6.4x6.4,H3.5inch.Кога сакате други Сет на 5 Големи Чаши Ориз,можете да пребарувате watou.азија Сет на 5 Големи Чаши Ориз.Сите објектот е Бесплатен превозот.Sawarabi Сет на 5 Големи Чаши Ориз.Материјалот е од порцелан.Големина е W6.4x6.4,H3.5inch.Кога сакате други Сет на 5 Големи Чаши Ориз,можете да пребарувате watou.азија Сет на 5 Големи Чаши Ориз.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката