• Новак
HXYJR Лепило Лебди Полици Не-Дупчење,со Алуминиумска Загради Калено Стакло Бања Полица,Ѕид Монтирани Помеѓу Полица Кујна Складирање Бања Полица Организаторот за Дом

HXYJR Лепило Лебди Полици Не-Дупчење,со Алуминиумска Загради Калено Стакло Бања Полица,Ѕид Монтирани Помеѓу Полица

DEN 556.80
Производот е достапен

Достапност

Погоден за влажна средина како кујна и бања.【БАЊА ОРГАНИЗАЦИЈА & СКЛАДИРАЊЕ】Калено Стакло полица преобразува го потроши простор на ѕидот на туш кабина & кујна во пространа површина.Хард Алуминиумска рамка обезбедува сила ruggedness и отпорност на корозија зајакнато стакло совршена комбинација,убавината е дарежлив.Направени од силен,издржлив и rustproof алуминиум,да се обезбеди трајност и животниот век.Овие невидливи лебди полиците се совршени за прикажување на вашиот уметност снимање албуми,фотографии,книги за деца,играчки колекционерски предмети,зачини, и така натаму. 【МОДЕРЕН ДИЗАЈН】Елегантен Стил,Едноставни и чисти линии спарени алуминиумска рамка,оваа полица, исто така, ќе се даде еден допир на домот на вашата бања.Прилики : Бања,Спална соба,балкон,кујна,Канцеларија Големина : Како што е прикажано погоре Боја : Бела/Црна/Сребрена Материјал : Калено Стакло со Алуминиумска Загради вклучува : 1 buc полици+завртки/Супер Лепак Напомена : За секој производ,ние ќе спроведе внимателна инспекција и пакување и се обидуваме се потрудиме да ви овозможи да се добие совршен производ.Најдобар Избор : [Во кујната]постоечкиот полица може да се користи за да се стави леќата шишиња,пешкир носителот може да се користи за да се откажам крпи или кујна куки да се откажам прибор.Ако имате било какви проблеми со производот кој сте го добиле,можете да не контактирате во било кое време,и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение,па ве молиме да бидат сигурни да се купат. 【ЅИД СКЛАДИРАЊЕ ПОЛИЦА】Стаклена полица е идеален за чување на козметика и toiletries.Екстра-Дебела (6mm).Тоа може да го користите биде завртка/Супер Лепак поставена на рамна и мазна ѕидни површини,како плочки,мермер, камен,метал,стакло итн. [Во бања]стави toiletries на чување полиците,како што се шампон клима уред,туш гел,итн,крпа.Да се направи целосна употреба на празни места до над табелата и да се создаде хармоничен простор за складирање за да ги организирате вашите скапоцени предмети.Во детската соба,стави книги за деца,играчки колекционерски предмети на полиците.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката