• Новак
Преносни Бебе Стол, Отпорност на Триење Бебе Хранење Појас Еластичност Здрав Трајни производи за Отворено за Dinning Соба(Сива Ѕвезди)

Преносни Бебе Стол, Отпорност на Триење Бебе Хранење Појас Еластичност Здрав Трајни производи за Отворено за Dinning

DEN 787.20
Производот е достапен

Достапност

Функција : 1. [Лесно Хранење] Преносни висок стол ви овозможува лесно да го носат вашето бебе со вас и го прави хранење време лесно.Нашите деца хранење стол рака држи бебето, каде што треба да биде.Потоа користете два рамо ремени да го држите бебето во место.Овој објект не е погоден за преземање на бебиња/години во ресторани или пријатели или семејство домови, вртење на стол во бебе стол. [Применливи Сценарија] Без разлика каде и да одите, можете да го носат овој бебе стол појас со вас. [Фиксна] Преносни бебе стол трае само неколку секунди за да слајд вашето бебе безбедно во вашиот стол. [Лесно Хранење] Преносни висок стол ви овозможува лесно да го носат вашето бебе со вас и го прави хранење време лесно.Потоа користете два рамо ремени да го држите бебето во место.Можете да седи во удобен стол и се хранат вашето бебе во секое време, насекаде. [Фиксна] Преносни бебе стол трае само неколку секунди за да слајд вашето бебе безбедно во вашиот стол. [Полиестер Материјал] Употреба трајни полиестер материјал, отпорни на абење и еластична, и може да се користи за долго време.[Применливи Сценарија] Без разлика каде и да одите, можете да го носат овој бебе стол појас со вас.Нашите деца хранење стол рака држи бебето, каде што треба да биде.Можете да седи во удобен стол и се хранат вашето бебе во секое време, насекаде.

Декларирани спецификации

Item Type:
Portable Baby Chair
Material:
Polyester
Package List:
1 xPortable Baby Chair :

Комплементите на стоката