• Новак
Yolispa Над Вратата Организатор Врата Назад Складирање Џеб Ѕид Вратата на Плакарот Џеб Дома Организаторот за Спални Бања, 16Pockets

Yolispa Над Вратата Организатор Врата Назад Складирање Џеб Ѕид Вратата на Плакарот Џеб Дома Организаторот за Спални

DEN 1742.40
Производот е достапен

Достапност

Складирање перниче е многу практичен и едноставен во стил, кој изгледа многу модерен во собата.Може да се закачи во спалната соба, купатило, кујна, канцеларија, балкон, итн.Што виси складирање торба со повеќе џебови може лесно да се продавница разни малите објекти, како што се мобилни телефони, клучеви, секојдневно дребулии, очила, копчиња, козметика, итн.Тоа може да се закачи на ѕид, на врата или на други објекти.Направен од платно, ЈП слој на грбот, водоотпорен и влага - доказ, опремени со дрвени столбови, многу погодно да се откажам.Секоја мала џеб е означен со бројот за лесно снимање.Спецификација-Боја : 16 џебови /24 џебови (Опционално)-Материјал : Платно Големина : 16 џебови : 51*88cm/20.08*34.65in24 џебови : 52*110cm/20.47*43.31 in Note : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Including1 * Виси Складирање Bag1 * Лесна ноктите.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката