• Новак
Професионалци Восок Потоплите - DIY Дома Шанса

Професионалци Восок Потоплите - DIY Дома Шанса

DEN 426.48
Производот е достапен

Достапност

Се топи и топло Парафински восок преносни gadget.Се топи и топло Depilatory восок преносни gadget.Дизајниран за рака и нога нега се да брзо се топи парафински восок, за лекување на кожата со непосреден ефект.По третманот, кожата ќе биде белење, нежен, сјајна и полн со флексибилност.И специјално користи за да се топи шанса монистра во исто време служи и како восок потоплите.Се користи за Отстранување на Влакна од страна на Шанса, DIY дома шанса како професионалец.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката