• Новак
FASJ Виси Складирање Торба, Виси Чевли Складирање Организатор Голем Капацитет за Складирање Лесна Инсталација Влага за Дома за Кујна(Боја, M)

FASJ Виси Складирање Торба, Виси Чевли Складирање Организатор Голем Капацитет за Складирање Лесна Инсталација Влага

DEN 729.36
Производот е достапен

Достапност

Складирање торба е главно изработени од платно ткаенина, влага и доказ, издржливи.Постојат 20 џебови во вкупниот па тоа е доволно голем да се одржи чевли на целото семејство.Тоа може да бидат обесени во текот на влезна врата или соба вратата, одржување на вашиот чевли среди и лесен пристап.Доаѓа со три метални куки за лесна инсталација, директно ја обеси на рамката од врата или ѕид кука, нема повеќе дупчење или оштетување на ѕидот.Голем капацитет за складирање, тоа исто така може да се користи за чување на сите видови на мали дребулии, коса додатоци, списанија, чадор, итн.Функција : 1. Складирање торба е главно изработени од платно ткаенина, влага и доказ, издржливи.2. Постојат 20 џебови во вкупниот па тоа е доволно голем да се одржи чевли на целото семејство.3. Тоа може да бидат обесени во текот на влезна врата или соба вратата, одржување на вашиот чевли среди и лесен пристап.4. Доаѓа со три метални куки за лесна инсталација, директно ја обеси на рамката од врата или ѕид кука, нема повеќе дупчење или оштетување на ѕидот.5. Голем капацитет за складирање, тоа исто така може да се користи за чување на сите видови на мали дребулии, коса додатоци, списанија, чадор, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Вратата Чевли Organizer Material : Платно Боја : Multicolor Size : MSize : Прибл.41x138cm/16.1x54.3in Weight : Прибл.527g/18.6 оз.ние текст табела тд,.ние текст табела ти,;.ние текст маса,Пакет Листа : 1 x Вратата Чевли Organizer3 x Hook Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Декларирани спецификации

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Door Shoes Organizer
Material:
Canvas
Color:
Multicolor
Size:
M
Size:
Approx.41x138cm/16.1x54.3in
Weight:
Approx.527g/18.6oz
.w-e-text table td,.w-e-text table th,;.w-e-text table, :
Package List:
1 x Door Shoes Organizer :
3 x Hook :
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Комплементите на стоката