• Новак
Unknows Креативни Слон Телефон Носителот на Телефонот Управување со Смола Figurine Занаети Складирање Полица за Дома Спалната соба Канцеларија Десктоп Декорација Слон з?

Unknows Креативни Слон Телефон Носителот на Телефонот Управување со Смола Figurine Занаети Складирање Полица за

DEN 2361.60
Производот е достапен

Достапност

Спецификација:Материјал : Resin Size : прибл.Креативни Слон Телефон Носителот на Телефонот Управување со Смола Figurine Занаети Складирање Полица за Дома Спалната соба Канцеларија Десктоп Декорација слон за да го заклучите држачот за desk100% сосема нов и висок quality Features:Креативни десктоп украс : Креативни десктоп декорација икони, да ви помогне организираат канцелариски материјал и да се направи вашето биро уредна и чиста.Погоден за канцеларија, студија, дневната соба и спалната соба и повеќе.Мултифункционален : Нашите десктоп складирање решетката може да се користи како мобилен телефон носителот, молив носителот, и десктоп декорација.Мултифункционален : Нашите десктоп складирање решетката може да се користи како мобилен телефон носителот, молив носителот, и десктоп декорација.Креативни десктоп украс : Креативни десктоп декорација икони, да ви помогне организираат канцелариски материјал и да се направи вашето биро уредна и чиста.Погоден сцени : Стилски декорација на маса врвот, кафе на маса или кафе на маса.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката