• Новак
SXFYWYM се Повлече Панталони Рек 9/18 Раце се Повлече Од Панталони Багажник, Алуминиум Легура Панталони Закачалка Бар Горе/Страна Монтирани Мултифункционален Облека Ор

SXFYWYM се Повлече Панталони Рек 9/18 Раце се Повлече Од Панталони Багажник, Алуминиум Легура Панталони Закачалка

DEN 4055.76
Производот е достапен

Достапност

【Високо-квалитетни материјали】Оваа панталоните решетката е направен на висока јачина алуминиум, високо-квалитетни нерѓосувачки челик, еколошки ABS и термички обработени собираат ленти, телото е силен, стабилен и нечујно двојно амортизацијата слајд железница. 【Делокруг на примена】термички обработени собираат, на мека цилиндрични суспензија површината не е лесно да се брчка, тоа е многу погоден за бесење фармерки, панталони, панталони, врски, шалови, итн. 【Мултифункционален】Можете да им помогнам-и-се повлече кога виси вашите панталони, секој плакар камериер род можат да работат самостојно и не-мешање. 【Исклучителна дома декорација】На задебелена база има голема сила, цврстина, солидна се справи ќе не боли раката и може да се постигне тивко и непречено да работат. 【Подобро да ја заштитите вашата облека】На цилиндрични род се завиткани од собираат материјал, како и на површината се третира со мазни electroplating процес.Плакарот се Повлече Панталони Рек Продолжи Панталони Закачалка Панталони Изградена-во Гардероба Организатор Рек Простор Saver Функција : Ова панталоните закачалката е изработена од висока јачина алуминиум и високо-квалитетни нерѓосувачки челик телото на панталоните решетката е силен, стабилен и нечујно двојно амортизацијата слајд железнички термички обработени собираат, на мека цилиндрични суспензија површината не е лесно да се брчка Виси панталони може да се наметнува и влечат, и секој cloakroom повлече прачка можат да работат независно без мешање со едни со други Спецификација : име на Производ : Извлечете Панталони Рек Материјал : Алуминиум легура Информации : 【1】Овој производ содржи само на панталони багажник , други предмети во сликата, се само декорација и не се вклучени 【2】Поради различни монитори или снимање агли, не може да биде хроматска аберација во вистински производ 【3】Производ големина е чисто рачни мерења на локации, може да се мали грешки, ве молиме да се разбере Пакетот вклучува : 1 * Панталони Решетката.

Декларирани спецификации

Product name:
Pull Out Trousers Rack
Material:
Aluminum alloy
Notice:
【1】This product only contains a trousers rack , the other items in the picture are just decoration and not included :
【2】Due to different monitors or shooting angles, there may be chromatic aberration in the actual product :
【3】Product size is purely manual measurement, there may be slight errors, please understand :
Package includes:
1 * Trousers Rack :

Комплементите на стоката