• Новак
Msrahves 3D Вратата Налепница Позадина ПВЦ Дрво Штица Засади Трева Ѕид Налепници Отстранлив Мурали самолепливи Вратата Decals Постер за Спалната соба Канцеларија Бања, Ку

Msrahves 3D Вратата Налепница Позадина ПВЦ Дрво Штица Засади Трева Ѕид Налепници Отстранлив Мурали самолепливи

DEN 984.00
Производот е достапен

Достапност

Излупете исклучување на хартија и потоа се лепат на ѕидот, отворајќи од средината кон лево и десно. 3 D налепница мурали се направени за да одговара на вашите врати и да се создаде неверојатен визуелен ефект.Реален 3 D визуелни ефекти, правење на вашиот дом повеќе убави.Нема дополнителни лепило е потребно.За контрола на квалитет цели, ние се проверуваат сите објекти еден по еден.Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време. Пренослив и водоотпорен Стапови на мазни во секое време и лушпи надвор без да остават трага.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа. Изберете место сакате да ги применуваат, се исчисти пепел и маснотии, чувајте го сув и чист. Се обезбеди површина е мазна, не се држи на груб или нерамна површина.Настава совети : 1. Стап во согласност со сликата, или DIY во вашата сопствена идеја.Може да се отстрани, нема дамки од лево по отстранување.добар начин за да се надополни вашиот дом или бизнис дизајнот на ентериер, покажуваат вашиот добар вкус, совршено ги красат вашата соба.За да видите повеќе производи, ве молиме кликнете нашата продавница име или да пребарувате на бренд име.Ние ќе ви даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.тоа е пренослив и без остатоци. 【Лесно да се инсталира】самолепливи вратата налепница со самолепливи поставата на грбот. Висок Квалитет на самолепливи Винил Decal, еко-пријателски, водоотпорен, влага доказ и се отстранува.【3d вратата налепници големина】Вкупната големина : 90x210cm.Ние сме производителот специјализирана во областа на вратата ѕид налепница фреска, со долгогодишно искуство во индустријата.ако имате било какви прашања ве молиме слободно да ни e-mail, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се направи сте задоволни.Едноставно тргни исклучите назад на некоја заштитна фолија и се држи на вратата., на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Со цел да се олесни вашата инсталација, вратата налепница е поделен во два панели, големината на еден панел е 45 x 210 см.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката