• Новак
AOOF Кабинет Вратата Виси корпата за Ѓубре со Капак Канти за Отпад Корпа за Чување на Отпадот Wastebucket за Office Home Бања, Кујна (Боја : Бела)

AOOF Кабинет Вратата Виси корпата за Ѓубре со Капак Канти за Отпад Корпа за Чување на Отпадот Wastebucket за Office

DEN 768.96
Производот е достапен

Достапност

- Ѓубре може да можат да бидат обесени на кујнската врата, кабинет вратата, провизии врата, фиока, автомобил, или било каде на друго место. - Тоа е не-токсични и невкусна, цврсти и издржливи.Можете да ги користите виси корпата за ѓубре за долго време. - Лесно да се инсталира, Само приложување на корпата за ѓубре да било кабинет фиоките или вратите.Кога ќе готвење храна, сечење и dicing работи, не треба да се отвораат и затвораат кабинет вратата постојано со твоите влажни раце, во споредба со ѓубре под мијалникот.Пакет се вклучени : . 1 X корпата за ѓубре.Карактеристики : Материјал : Plastic Color : бела, gray Size : како на сликата shows Fit за кабинет вратата дебелина : 2.9 cm (1.1")Карактеристики : - ѓубре може да можат да бидат обесени на кујнската врата, кабинет вратата, провизии врата, фиока, автомобил, или било каде на друго место.- Тоа е не-токсични и невкусна, цврсти и издржливи.Можете да ги користите виси корпата за ѓубре за долго време.- Лесно да се инсталира, Само приложување на корпата за ѓубре да било кабинет фиоките или вратите.Кога ќе готвење храна, сечење и dicing работи, не треба да се отвораат и затвораат кабинет вратата постојано со твоите влажни раце, во споредба со ѓубре под мијалникот.Пакет се вклучени : 1 X корпата за ѓубре.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката