• Новак
Youanshanghang Видео Моќ Кабел за видео надзор Надзор Камера за Видео Кабел w. BNC Конектор, Должина: 15 милиони,Едноставен и Практичен(Црна)

Youanshanghang Видео Моќ Кабел за видео надзор Надзор Камера за Видео Кабел w. BNC Конектор, Должина: 15 милиони,Едноставен

DEN 1392.00
Производот е достапен

Достапност

Системи за видео надзор Надзор Камера за Видео Кабел w.BNC Конектор, Должина : 15 милиони(Црна). 1. Системи за видео надзор Надзор Камера за Видео Кабел w.BNC Конектор 15m2. BNC видео надзор Кабел елиминира потребата за видео и енергетски кабли се кандидира на високо-придвижуван cameras3. BNC машки и моќност конектори на секој end4. Планината вашиот надзор камера каде тоа е лесен, без да се грижиш за пренесување на видео далеку away5. Видео надзор Камера BNC кабел е 15 милиони Камера за видео надзор Кабел што не се добива само вашиот надзор на слики за да вашиот монитор или recorder.6. Надзор видео BNC кабел, исто така, добива моќ да камерата користејќи го истиот кабел, така работи повеќе кабли станува непотребен.7. Кабел должина : 15 метри.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката