• Новак
PVGZMB 2020 Андроид 10.0 ТВ Кутија 4GB RAM меморија 128 ROM RK3318 Quad-Core Паметни Андроид Кутија, Поддршка 4K/3D/H. 265 10/100 Ethernet LAN 2.4/5.0 Ghz Dual-WiFi, Bluetooth 5.0,4 gb+64gb

PVGZMB 2020 Андроид 10.0 ТВ Кутија 4GB RAM меморија 128 ROM RK3318 Quad-Core Паметни Андроид Кутија, Поддршка 4K/3D/H.

DEN 2109.60
Производот е достапен

Достапност

За било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши што ПОБРЗО во рок од 24 часа.0 ТВ BOX1 x HDMI cable1 x Моќ Adapter1 x Remote controller(Батерии не се вклучени)1 x прирачник за Корисникот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката