• Новак
Мебел Нозе Модерна Метален Мебел Нога Чај Маса Троседот Нога Бања Нога Хардвер Нога Поддршка Нога На Мебел И Галантерија За Мебел Нозе (Боја : A)

Мебел Нозе Модерна Метален Мебел Нога Чај Маса Троседот Нога Бања Нога Хардвер Нога Поддршка Нога На Мебел И Галантерија

DEN 2888.64
Производот е достапен

Достапност

Дом проекти не треба да се земе дена или дури и часа за да се заврши!Нашите табела нозе доаѓаат со пред-drilled дупки и навртки, па инсталацијата е брза и безболна за сите нивоа на вештини!Лесно да се подигне висина на вашиот тросед или промена на стилот со замена на нозе.5/13cm Color : gold There ќе биде мала грешка од 1-2cm поради прирачник за мерење.Се применуваат на маси и столови, троседот, машина за перење, кревет, чај маса и други мебел нога заштита.Дом проекти не треба да се земе дена или дури и часа за да се заврши!Нашите табела нозе доаѓаат со пред-drilled дупки и навртки, па инсталацијата е брза и безболна за сите нивоа на вештини!Лесно да се подигне висина на вашиот тросед или промена на стилот со замена на нозе.Одличен начин за да се зголеми вашиот реновирање модерен шарм.Количина : 4pcs Material : Iron Thickness на железо лист : 1.Ве молиме да се разбере, ви благодариме!ние се случува да се обезбеди добри производи и прво ниво на услуги на клиентите со купувачите.Ние има повеќе од 20 години професионална оков за мебел искуство.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката