• Новак
Автомобил Вакуум со Лист Компресор, Jocauto 2-во-1 Висока Моќ Силна Вшмукување Corded Автомобил Правосмукалка со 92mph Висока Струење, Мокра и Сува Употреба со 16.4 FT(5M) Кабелот

Автомобил Вакуум со Лист Компресор, Jocauto 2-во-1 Висока Моќ Силна Вшмукување Corded Автомобил Правосмукалка со

DEN 647.76
Производот е достапен

Достапност

ПОКРИЕНОСТ : . 3 ВО 1 ПРЕНОСНИ МАШИНА—Jocauto има и чистење со правосмукалка и лист компресор fuctions во една машина, заштедува на проблеми на носење и чување на две производи во исто време.Покрај тоа, автомобилот вакуум вграден LED работа светлина ја осветлува вашата околина да обезбеди дополнителна безбедност и сигурност кога работат во темница. 7500 Pa СИЛНА МОЌ—автомобилот со правосмукалка се опремени со чист бакар моторни и алуминиумски легури фанови, кои обезбедуваат силна вшмукување да се задржи вашиот автомобил про ниво чисти.Таа, исто така доаѓа со 3 различни вакуум млазници за да ги задоволи сите на вашиот автомобил чистење потреби.ЛИСТ КОМПРЕСОР СО 3 МЛАЗНИЦИ—Тоа може да стане лист компресор обезбедување на високо струење до 92mph на притисни на копчето.Ви помогне лесно да воодушеви лисја во пукнатини на автомобилот. 3 млазницата додатоци може да ги исполни речиси сите гумени опрема, да стане добар помошник за вашиот кампување.МИЕ ФИЛТЕР—На рачни авто-правосмукалка е опремена со вистински перат HEPA филтер.Тоа има поголема густина отколку обичните филтри кои можат да adsorb сите видови на прашина.Перат и еднократно филтри може да се мијат повеќе од 500 пати.ДОЛГО КАБЕЛОТ за НАПОЈУВАЊЕ СО LED ОСВЕТЛУВАЊЕ—На рачни автомобил вакуум со 16.4 ft кабелот за напојување и само 2lbs тежина.Оваа кабелот за напојување е доволно долго за сите возила, вклучувајќи ЏИП.LED светилка може да ви помогне да се исчисти катчиња во темно ефикасно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката