• Новак
Волкот Предатор Животинско Перење Кошница Расклопна Правоаголна Организатор Забавува За Унисекс Возрасни, Тинејџерски Девојки, Момчиња, Водоотпорен Чување На Ку?

Волкот Предатор Животинско Перење Кошница Расклопна Правоаголна Организатор Забавува За Унисекс Возрасни, Тинејџерски

DEN 911.52
Производот е достапен

Достапност

Оваа Добар-Потрага Перење Кошница не Само што Не Е Практична, Но исто Така Добар Декор Во вашиот Дом.Лесен за употреба и да се зачува простор.Лесен За Инсталација : Кога ќе треба да го користите, вие само треба да го вметнете поддршка прачки во четирите агли на перење кошница да се лесно да се поддржуваат.Кога не е во употреба, само да потрае од поддршка род, тоа може да биде лесно укината и чуваат.ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ : Големината На Овој Дом Организатор Е 19.Исто Така, Голем Дар За Семејството, Пријатели И Колеги.9, Околу 60 L.ПРЕНОСНИ И РАСКЛОПНА ДИЗАЈН : Нашата Кошница Има Четири Монтажни Поддршка Прачки И Стабилна Загради Внатре, го Прават Тоа Стои Исправено.ДЕКОРАТИВНА ШЕМА : Различни Модели се Придржува Кон Естетика На Луѓе Од Различни Возрасти, Идеален За Унисекс Возрасни, Деца, Тинејџери Девојки И Момчиња.), Децата Играчки, Итн.Двоен Анти-Падот Дизајн Обезбедува Добра Поддршка Ефект, Не Грижете се За Тоа Уривање!На Количка За Дизајн Со Коноп Се Справува Со Јаже Исто Така Го Прави Лесно Да Се Движите И Да Се Носи.Совршена големина за складирање многу на облека, детски играчки, бебе работи, книги, итн.Четири монтажни поддршка прачки го направи тоа не е лесно да колапс кога е во употреба.Голема Складирање Корпа За Валкани Алишта (особено за долна облека, чорапи, градник, итн.Големи И Високи Дизајн Може Да Помогне Во Вашиот Дом, Спална Соба, Бања Повеќе Организирани.Издржлив материјал : Направен од 300 D оксфорд ткаенина со ПВЦ материјал, водоотпорен и не е лесно да се валкани.9, Околу 60 L.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката