• Новак
Протеран од Рајот Ангела Balzac Картичка Игра Лик Палубата Кутија w/Divider Колекција ENH-002

Протеран од Рајот Ангела Balzac Картичка Игра Лик Палубата Кутија w/Divider Колекција ENH-002

DEN 263.52
Производот е достапен

Достапност

Сите Палубата Кутии се увезени директно од Јапонија и официјално лиценцирани со потврдување со печат.Кутијата има : 120 еден ракави картички, или 80 двојно ракави картички, 60 тројно ракави картички кутија доаѓа со divider Производ Димензии : 98 × 71 × 51mm Карактер : Ангела Balzac / アンジェラ バルザック Серија : Протерани Од Рајот / 楽園追放.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката