• Новак
Alian Батеријата ПРЕДВОДЕНА за Ryobi 18V Батерија USB Адаптер за Полнач,за Ryobi Пренослива Светилка,за Ryobi алат Cordless Worklight,за Моќ Тркала Адаптер Адаптер DIY DC Порта,Рачни на Вни

Alian Батеријата ПРЕДВОДЕНА за Ryobi 18V Батерија USB Адаптер за Полнач,за Ryobi Пренослива Светилка,за Ryobi алат

DEN 623.76
Производот е достапен

Достапност

CE FCC Ro HS уверение.Батеријата конектор конструира со премиум силиконска гума изолација, Безбедно и издржливи, отпорност на Корозија и отпорност на влага.Alianstore производи имаат положено за голем број на меѓународни квалитетни тест индикатори, доаѓа краток спој, под-напон, во текот тековната заштита, безбедно да се користи и издржливи,ве молиме да бидат сигурни да го користите. Јас сум патувал низ океанот да се дојде до вас.Ова ДОВЕДЕ USB батеријата конвертор има одлична трајност и може да се користи за долго време.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката