• Новак
500pcs Среќна Нова Година Налепници 8 Дизајн Круг Печат Етикети за Пролетниот Фестивал Печење Подарок Пакување Scrapbooking Плик Декорација Нова Година Налепници за Scrapbooking

500pcs Среќна Нова Година Налепници 8 Дизајн Круг Печат Етикети за Пролетниот Фестивал Печење Подарок Пакување

DEN 143.76
Производот е достапен

Достапност

Идеален за печива, запечатување вреќи или коверти за посебни прилики.На Кинески налепници се традиционални украси за нова година, тоа може да ви даде препознатлив визуелен ефект.Благослов на налепница на име на Нова Година пристигнување, Посакувам секој среќа и просперитет.Погоден за шопинг торба бизниси, онлајн трговците на мало, бутици и мали продавници да се консолидираат и да ги подобрат своите односи со клиенти, кои може да се вметнат на подарок кутии, коверти, подарок картички, пакети, хартиени кеси, тетратки, бироа, ѕидови, прозорци и така натаму.Само отстранете ја налепницата од ролна и се држи насекаде.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката