• Новак
12PCS Обновливи и Перат Мрежа Drawstring Произведува Вреќи за Овошје, Зеленчук, Играчки, Намирници, Шопинг и Складирање

12PCS Обновливи и Перат Мрежа Drawstring Произведува Вреќи за Овошје, Зеленчук, Играчки, Намирници, Шопинг и Складирање

DEN 417.60
Производот е достапен

Достапност

Заштита на животната средина : земјоделски производи кеси се перат и еднократно, кој помага да се елиминира безброј пластични кеси, намалување на загадувањето и заштеда на енергија.Тоа ќе ви донесе повеќе еколошката и зелена живот навики.Три големини : Овие обновливи кеси доаѓаат во три големини : 3 PCS големи (41cm X 30cm), 6 PCS медиум (33cm X 30cm), 3 PCS мали (20cm X 30cm).Секој обновливи земјоделски производ торба е колор-кодирани, па лесно можете да изберете големина треба пред употреба.Safe материјал : Овие транспарентни лесни мрежа кесички се направени од високо-квалитет полиестер, машина перат, супер силни и обновливи, не содржи било какви непријателски хемикалии, и се безбедни за употреба.Лесен за користење : Нашата мрежа кеси се опремени со drawstrings и предвремени сврзувачки елементи за лесно отворање и затворање.Вие само треба да се повлече за рака за да го отворите или затворите торба, многу едноставна.Служба : Ние се стремиме да обезбедиме одлична услуга на клиентите и да се даде 100% гаранција за квалитет.Додавање на нашите производи на количката и искуство за нашите извонредни услуги на клиентите!.Features Color : Црвена, зелена, blue Material : Dacron Red : Околу 30 x 41cm Blue : Околу 30 x 33cm Green : Околу 20 x 20cm Package Including12 x Произведуваат bags This објект е пакет на 15pcs производство на нето-кеси, кој е направен од премиум материјалот за складирање ефект и издржливи употреба.Мала тежина и лесен за виткање се направи тоа практично да се земе.Секоја торба доаѓа со drawstring, што торба лесно да се затвори и да се отвори.Добра за чување на овошје, храна, играчки и намирници и слично.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката