• Новак
Dolity Птица Пилешко Храна Носителот Зеленчук Skewer за Птици Пилешко Cockatoo Cockatiel - L

Dolity Птица Пилешко Храна Носителот Зеленчук Skewer за Птици Пилешко Cockatoo Cockatiel - L

DEN 189.84
Производот е достапен

Достапност

* Погоден за птица кафези и мали животни пилешко hutches. * Нерѓосувачки челик птици пилешко овошје држачот. * Материјал : не ' Рѓосувачки челик. * Лесно Одредување.2 Големини на располагање за да го изберете. * Товарот на носител со вашите миленици frut, зеленчук и третира.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : - не ' Рѓосувачки челик птици пилешко овошје носителот - Погоден за птичјиот кафези и мали животни пилешко hutches - Лесно Одредување.2 Големини на располагање за да го изберете. - Оптоварување на носителот со вашите миленици frut, зеленчук и третира - Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребро.Спецификација : - L-Должина На : Прибл.20cm/7.87 инчен - S-Должина на : Прибл.12cm/4.72 inch Package Вклучува : 1 Парче Птица Овошје Fork Note : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.

Декларирани спецификации

- L-Length:
Approx.20cm/7.87inch
- S-Length:
Approx.12cm/4.72inch
Package Includes:
1 Piece Bird Fruit Fork :
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :

Комплементите на стоката