• Новак
Молив Случај Пен Носителот Торбичка Маркер Биро Организатор Торба со Патент за Училиште & Канцелариски Материјали Канцелариски Камилица и Афионот Цвеќиња

Молив Случај Пен Носителот Торбичка Маркер Биро Организатор Торба со Патент за Училиште & Канцелариски Материјали

DEN 383.76
Производот е достапен

Достапност

Димензии : 7.5 × 3 × 1.5 инчи / 19 x 7.5 x 3.8 cm.Материјал : Направен од стп кожа материјал и полиестер материјал, добра допир, водоотпорен, може да се користи за долго време.Модерен Дизајн : Овој молив торбичка има единствена шема за печатење, која е и лесен и лесно да се носат со двојно патент затворање за лесен пристап и употреба.Повеќенаменски : Пенкала, моливи, изтривалка, ballpoint пенкала, лепливи белешки, шминка четки, итн.може да биде целосно зачувани.Не само што е молив торбичка, но исто така може да се користи како шминка торба.Совршен Подарок : Убав подарок за момчиња и девојчиња, тинејџери и возрасни, за дипломирање, роденденски подарок, користење, или назад на училиште.Спецификација на производот : Големина : 7.5 × 3 × 1.5 инчи / 19 x 7.5 x 3.8 cm Тип : молив торба Материјал : стп кожа, полиестер материјал Пакет : 1 * молив кеса Направена од кожа да го задржи вашиот канцелариски добро заштитени од прав, гребнатини, водата прокапница и чука, лесен за чистење.Висок квалитет на двојно патентите се обезбеди непречено отворање и затворање на двете страни.Лесно да се допре содржината на случајот.Пространа главната преграда може да се одржи, повеќето пенкала, моливи, фломастери, изтривалка, ножици, другите предмети, итн.Мрежа џеб може да се сместат мали предмети, како што се важни мали белешки, картички, налепници, корекција лента, итн.Лесен и компактен, лесен да се стави во ранец или briefcase.Идеален за студенти и канцелариски работници.Answer : ___________________________ Note : * Прирачник за мерење, ве молиме дозволете една мала грешка. * Боја може да бидат малку различни, поради следат,ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката