• Новак
Совршен Мама Подароци, Среќен Ден на Мајката! Може Вашиот Шише на Вино Се Дно, Убава Роденден Крстот Танцување Ѓердан од Мајка

Совршен Мама Подароци, Среќен Ден на Мајката! Може Вашиот Шише на Вино Се Дно, Убава Роденден Крстот Танцување

DEN 1198.80
Производот е достапен

Достапност

СОВРШЕН ПОДАРОК - Нашиот накит е со врвен квалитет подароци за Мама.Испрати до тоа посебно некој како совршен начин да ја искажете вашата љубов.ВИСОК КВАЛИТЕТ - Ова Крст Танцување Pendant Ѓердан е направен од .925 фунта сребро.Тоа е во облик на цвет со AAAA одделение кубни циркони накит и ливчиња тројно обложено со 14 K злато.ПРИЛАГОДЛИВ - синџирот е 15.75 инчи долго и има прилагодливи extender.Тоа ќе се вклопи во секој вратот совршено.На pendant 1 инч (25мм) во должина и 0.85 инчен (21.6 mm) во ширина.ПРЕКРАСНА ПОРАКА КАРТИЧКА - пораката картичка што доаѓа со овој подарок сигурно ќе ви донесе насмевка на лицето на личноста која го прима.Се надеваме дека ќе уживате во вашиот ѓердан и да се најде задоволство во својот прекрасен дизајн!.ГАРАНЦИЈА за квалитет На производот е страна-полиран во Мајами, FL и испратени до вашата врата. 100% задоволството загарантирани!.Порака од срце!Ова Го Крстот Танцување парче карактеристики .925 фунта сребро и е сигурен да се направи вашите најблиски насмевка со својот шарм кога тој пристигнува подарок-подготвени во нашата прекрасна обичај пакување!Како дополнителна бонус, ние го вклучите ексклузивни картички можете да со гордост се прикаже на екранот на вашиот полица или подарите како внимателен присутни; овие пораки се изразат токму колку ти е гајле за секое лице.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката