• Новак
Јасно Усна Сјај Масовно Женски Навлажнувачки Усна Глазура, Светлина Усна Шминка, Погоден За Сите Сезони, Мазна И Нежна, Огледало Toot Стакло Усна Сјај Голи Навлажнува

Јасно Усна Сјај Масовно Женски Навлажнувачки Усна Глазура, Светлина Усна Шминка, Погоден За Сите Сезони, Мазна

DEN 71.76
Производот е достапен

Достапност

【Природна Формула】 Јасно усна сјај има одлични долготрајни навлажнувачки ефект, веднаш се добие убава и да се пресели усна сјај. 【Моден дизајн】 шише тело на јасно усна сјај донесува транспарентно дизајн, со вкупно 12 бои за да изберете од.Секогаш постои една погодна за вас. 【Лесен За Употреба】 Јасно усна сјај е лесно да се примени и на чиста и мазна, без скокање или влече; лесно да се расклопување и чистење брзо.Не грижете се за пигментацијата. 【Различни Прилики】 Мазна, нежна, елегантен, светлина усна шминка, погоден за сите годишни времиња, особено погоден за канцеларија, датира, шопинг, лето собири на пријатели.Јасно усна сјај е многу едноставна, многу убава и лесна-за-користење усна шминка серија. 【По-продажбата на Услугата】 Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, јас ќе ви даде точен одговор во рок од 24 часа.Производ продажба point Product Име : Навлажнувачки Усна Glaze Special цел козметика : No Whether за увоз на : No Shelf живот : 3 years Ingredients : minerals Makeup ефект : измените на кожата tone Natural формула-има одлични долготрајни навлажнувачки ефект, веднаш се добие убава и да се пресели усна сјај.Различни прилики-мазна, нежна, елегантен, светлина усна шминка, погоден за сите годишни времиња, особено погоден за канцеларија, датира, шопинг, лето собири на пријатели.Ова е многу едноставен, многу убава и лесна-за-користење усна шминка серија.Тоа е лесно да се примени и на чиста и мазна, без скокање или влече; лесно да се расклопување и чистење брзо.Не грижете се за пигментацијата.Производ contains1x Усна Глазура.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката