• Новак
JSJJAYU Природни Кристал Груба Различни Природни Сина Шише Парфем Украси Дома Декорација Колекција Украси

JSJJAYU Природни Кристал Груба Различни Природни Сина Шише Парфем Украси Дома Декорација Колекција Украси

DEN 1968.00
Производот е достапен

Достапност

"Природни кристали и камен имаат енергија од природата, кристално точка може подобро да се концентрираат на енергија во горниот дел, се користи за да се лекува, се приспособат на телото, најдобрата алатка на духот телото.Ќе се формира моќна енергија полето од центарот, и енергија ќе се испуштаат директно од врвот совет, каде и кристално столб се поставени.Намалување на електромагнетна радијација.Стави кристал точка на компјутер, ТВ, микробранова печка и други електрични производи или околу, може да се намали нејзината радијација".Спецификација : Тип : crystal Material : crystal Shape : парфем шише.

Декларирани спецификации

Type:
crystal
Material:
crystal
Shape:
perfume bottle

Комплементите на стоката