• Новак
Yuanl U-облик на Електрична четкичка за Заби за Деца 360° Темелно Чистење Белење Масажа U-облик Форма Четка за заби со 2 Парчиња Четка Главата Цртан филм Моделирање Специ

Yuanl U-облик на Електрична четкичка за Заби за Деца 360° Темелно Чистење Белење Масажа U-облик Форма Четка за

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

✿【Високо квалитетен материјал】Направени од храна одделение силиконски.Материјалот е безбедно, не постои чуден мирис, а бебето е поздраво да се користи.На силиконски четка глава е на висока температура и може да се дезинфицираат на обичните пати. ✿[Специјални U-облик дизајн] Различен од традиционалните четки за заби, ние ги користиме уникатни U-облик четка главата дизајн, кој одговара на забите подобро.На U-облик дизајн се вклопува во устата подобро, што го прави полесно за бебиња да се прифати.Бебињата може да ги измијат забите додека играте. ✿【Нека бебињата сакаат да ги измијат забите】Лесен за употреба.Стави паста за заби во устата и притиснете на прекинувачот за чистење на забите.Четка глава може да се чистат во сите правци, што го прави полесно да се четка забите.Електрична четка за заби у облик на целата уста четка за заби 360 четка за заби деца autobrush за деца autobrush четка за заби деца деца автоматско toothbrus деца четка за заби четка за заби за години 1-2 години 360 четка за заби деца авто четка за заби.Детска Четка за заби, Посебно U-Облик Четка Главата Дизајн за Деца, Деца, четкичка за Заби за Деца Над 7 Години, Екстра Мека и Здрава Силикони Четка за заби, 360° Орален Заб Чистење Бебе Прст четкичка за Заби за Обука Teething - Доенче & Toddles & Капаци Заби Четка Мека Бебиња Четка за заби Орален Чистење Massager да се Обучуваат Вашето Дете Здрава Орална Навики Бебе Четка за заби, 0-2 Години, услужни Влакната, BPA Free Деца Четка за заби, Бебе Четка за заби, Обука Четка за заби, Вклучува Бесплатна Четка за заби Држачот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката