• Новак
Природните Предели Фотографија Позадина Реката Сценографијата Патување Фотографија Позадина Студио Реквизити А1 10x10ft/3x3m

Природните Предели Фотографија Позадина Реката Сценографијата Патување Фотографија Позадина Студио Реквизити А1

DEN 1175.52
Производот е достапен

Достапност

【Големина на Објектот ќе бидат испратени од страна на укината. 3.Користете Менгеме, Нокти или Лента на ѕидот. 4.Еве начини за намалување на брчките : Доколку е потребно, ве молиме железо задната страна (не на сликата страна) со ниска температура за лесно намалување на брчки.За да се избегнат можните пареа штета, место слој на сува ткаенина помеѓу позадина и железо.Тенка винил,мала тежина и лесен за ракување.Напредно дигитално печатени со око-фаќање на детали и lifelike бои, одлично за фото снимањето позадина.Позадина може да биде укината убаво, и висат надолу природно кога ќе се отвори, ќе биде подготвен да пука во секое време, нема отсјај од осветлување.Оваа лесна ткаенина ќе ви даде интензивна живописни бои кои сте биле во потрага за во позадина.Идеален за облекување Тематските Роденден, Активна партија сцена атмосфера.Само позадина е вклучена.Не џеб,па тоа е повеќе погодност за вас да се користи лента за да се лепат на ѕидот.Објектот ќе ја испрати од укината.Искрено се надевам дека сте задоволни со нашите производи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката