• Новак
10 Парчиња/Парче Мешани Круг Моделот 4 Дупки Дрвени Копчето за Шиење Scrapbooking DIY Занает 60mm -2 Практични и Привлечни

10 Парчиња/Парче Мешани Круг Моделот 4 Дупки Дрвени Копчето за Шиење Scrapbooking DIY Занает 60mm -2 Практични

DEN 322.32
Производот е достапен

Достапност

Сосема нов и.Добра големина светло обоени копчиња.Совршен за мултифункционален дрвени копчиња, шиење, плетење, се облекуваат на одлуки за кукла облека, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, декорација и други занает проекти.Убави и слатки дизајн. 10 парчиња / парче мешани круг моделот 4 дупки дрвени копчето за шиење scrapbooking DIY занает 60mm 2 Практични и Привлечни.Добра големина светли бои buttons Brand нови и Совршен за мултифункционален дрвени копчиња, шиење, плетење, се облекуваат на одлуки за кукла облека, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, декорација и други занает проекти.Убави и слатки дизајн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката