• Новак
DBY 3D Странски Знаци Метал Налепници за Автомобили и Мобилни Кинески Карактер Буда Благослов Автомобил-Стил Тело Прозорец Рефлексивни Налепница Оркестарот Decals (Кин

DBY 3D Странски Знаци Метал Налепници за Автомобили и Мобилни Кинески Карактер Буда Благослов Автомобил-Стил Тело

DEN 388.80
Производот е достапен

Достапност

Санскрит и Кинески карактер Буда Благослов автомобил налепница, уникатен и стилски.Водоотпорен и заштита од сонце, анти-нула, декорирање на вашиот автомобил за долгорочно.Рефлексивни материјал, направи возењето се повеќе се безбедни во текот на ноќта.Тип : Автомобил Налепница.Материјал : Метал.Карактеристики : Санскрит Карактер Дизајн,Кинески Карактер Дизајн, Рефлексивни, водоотпорен, Автомобил Оркестарот.Белешки : .Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Поради фабриката надвор од складирање, ние сме во можност привремено да го продаде будистички sutra златна верзија налепници во Санскрит.Кинески Знаци : 3cm x 17cm/1.20" x 6.70" (Прибл.).Санскрит Знаци : 3cm x 15.5 cm/1.20" x 6.10" (Прибл.).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката