• Новак
JSJJAJN Камења и Кристали 1PC Природни Кристали и Камен Стакло кои Сакаат Шише Исцелување Среќа Лебдат Шише Аквариум Декорација Жито Kies Камења и Кристали (Farbe : Lapis Lazuli, Gr?

JSJJAJN Камења и Кристали 1PC Природни Кристали и Камен Стакло кои Сакаат Шише Исцелување Среќа Лебдат Шише Аквариум

DEN 1984.80
Производот е достапен

Достапност

JSJJAJN Тие ќе го донесат природната убавина на вашата декорација места и да ги направи чисти и убави.Тие се одлична декорација за градина, дома, аквариуми, итн.Овие креативни украсни камења може да ви донесе чувство да се биде во природата, многу удобно!.Тие имаат неправилни форми, големи или мали, тркалезни или оф-сет.Одлична украсни камења, да додадете на убавината на вашиот живот!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката