• Новак
2 M Златно Црвена Снегулка Со Светла Блескав Златен Фан Лента Елка DIY Лента Лак Елка DIY Занаети

2 M Златно Црвена Снегулка Со Светла Блескав Златен Фан Лента Елка DIY Лента Лак Елка DIY Занаети

DEN 239.76
Производот е достапен

Достапност

Кога ќе ги најдете овие светла во текот на ноќта, вие ќе се чувствувате топло. 1 PC Божиќ лента lights Due на разликите помеѓу набљудувачите, сликата може да не ги одразуваат вистинските бои на објектот.Можете да DIY тоа во секоја форма ви се допаѓа, како што се поклонат; со шупливи дизајн дозволува светлината да навлезе, правење целосна употреба на светло и сенка ефекти за да ги красат .Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Лесно да се применуваат : како симпатична панделки се широки и доволно долго, можете лесно се сечат во било форми, како сакате, лесен и удобен за вас да се користи; Згора на тоа, со помош на работ на жица, можете да се наведнуваат на нив во вашата посакувана форма, која може да се чува 3 D државата, правење на вашиот предмети повеќе таписерии и око-фаќање.Сигурен материјал : Божиќ жичен работ лентата е главно направени од сатен, лесно и удобно да се допре, не е лесно да се скрши или да се деформира, обезбедување на вас со убав користење искуство; Што повеќе, тоа може да се пакуваат во ролни, лесно за вас да се носат и продавница без преземањето премногу простор, со многу удобност во вашиот живот.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Низок притисок на производи, долгорочна употреба нема да се прегрее, издржливи.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Божиќ тематските дизајн : на DIY занает панделки се дизајнирани со црвени и бели модели, симпатична и класика, што може да се широко се применува во многу важно фестивали, како Божиќ и Нова Година е Ден, со што ќе силна празнична атмосфера, и тоа многу на забава во партијата.LED светло string емитира топло и шармантна светлина.Ви благодариме!Забелешка : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мерење на отстапување од 1-2cm.Она што ќе добиете : 2m, доволно долго за да се намали кој било облик според вашиот сопствен избор; И обилна количина може да ги задоволи вашите разни украсување потреби【Што треба да се подготват 2 cr2032 3v копчето батерии со себе】.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката