• Новак
Обичај Јога Пена Тули, Персоналните Додадете Слика Текст Логото, Висока Густина Блок, Лесни Разноврсна Фитнес И Рамнотежа Мирис Слободни Тули, Обезбедува Стабилно?

Обичај Јога Пена Тули, Персоналните Додадете Слика Текст Логото, Висока Густина Блок, Лесни Разноврсна Фитнес И

DEN 24.24
Производот е достапен

Достапност

ЕВА пена материјал има двојна practicability, не само против пролизгување, но исто така ефикасни влага-доказ.Можете да вежбате повеќе удобно и додавање на стилски допир на вашата јога рутина.На beveled рабовите обезбеди мека, цврст и удобен зафат.❤Обичај Јога Пена Тули:Кликнете на "Прилагодите Сега" за да го испратите вашето лого/image/текст.Применливи сценарија:Погодна за внатрешна спорт, почетници употреба, салата употреба, фитнес и боди билдинг, танц спортови, јога, итн. ❤Уживате во Релаксирачки Пракса Време:голема јога алатки сите заедно да им се помогне со јога пракса и убави бои подигнете вашето расположение.Овие високо-квалитетни јога плочки се мора да се има за вашето патување.Продлабочување на вашата пракса со користење на пречки, одржување на правилна положба на телото, и да се подобри вашиот пракса со намалување на повреди и болки видови и за останување безбедно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката