• Новак
SOLOAD-HOO Отпад Бин Смола корпата за Ѓубре Дома Креативни Дневна Соба и Бања Десктоп Складирање Кофа 12L Голем Капацитет Дома со Капак Отпад Кошница (Боја : Розова)

SOLOAD-HOO Отпад Бин Смола корпата за Ѓубре Дома Креативни Дневна Соба и Бања Десктоп Складирање Кофа 12L Голем

DEN 3660.24
Производот е достапен

Достапност

Стилски корпата за ѓубре со модерен дизајн кој изгледа одлично и лесно се вклопува во тесен отвор и чудни места; совршена големина за внатрешноста кабинети, под шалтери, под тоне и други мали простори;.Барел, устата е 25cm во дијаметар, што е лесно да се стави во и да ги преземат, и има поголем капацитет.Исклучителна кофа капак и барел тело се цврсто stitched.Природни смола материјал, лесно да се чисти, површината може да се избриша со влажна крпа.Креативните мулти-функција кофа може да биде складирање кутија или корпата за ѓубре.ѓубре може да дава изјава, со своите стилски и уникатен финиш и беше наменета за подобрување на вашиот постоечки оркестарот Надополнува секоја кујна или канцеларија décor.Име на производ : Ѓубре Can Product материјал : resin Applicable места : дневна соба, трпезарија, кујна, итн.Производ капацитет : 12 Ltips : 1. Ве молиме проверете ги бојата и големината пред купување.2. Не се вклучуваат предмети кои се различни од корпата за ѓубре прикажани во производот фотографија.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, мало хроматските аберации може да се случи, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е прирачник за мерење, ќе има 1-3cm грешка, ве молиме овозможи, ви благодарам.5.Вашето задоволство е најголемата цел на нашата услуга.Иако ние може да не се од ваша страна, ние се надеваме да ви обезбеди со најискрено услуга.Ако имате било какви прашања во врска со нашите корпата за ѓубре, ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката