• Новак
Преносни Алатка Кутии Водоотпорен Shockproof Кутија Телефон Електронски Gadgets, Херметички Отворено Случај 1XCC (Боја : 200x98x82mm)

Преносни Алатка Кутии Водоотпорен Shockproof Кутија Телефон Електронски Gadgets, Херметички Отворено Случај 1XCC

DEN 807.60
Производот е достапен

Достапност

Услов : .Материјал : ABS пластика , Сунѓер.Боја : Црна.Големина : S, M Л Лесно да се свитка и лесно да се носат и продавница.Лесен и пренослив, риболов и лов на багажот.Отворено Shockproof Притисок Отпорни Водоотпорен Dustproof Запечатени Водоотпорен Безбедност Случај ABS Пластика Алатка Кутија Суво Поле Опстанок Случај Контејнер за Складирање Носат Box Features : 100% и .S/M : 1. Внатрешноста има шок-апсорбирање на гума сунѓерот подлога, соодветен за вчитување мали, минијатурни електронски уреди. 2. Тоа може добро да се заштити внатрешната опрема од се намали од страна на карпи;3. Водоотпорен, shockproof, и dustproof;L : 1. Со водоотпорен кутија која може да биде надлежен во која било средина во сите weathers; лесно да се носат во активности на отворено;2. Отпорност на ABS инженеринг пластика и нерѓосувачки челик и други додатоци, тампон гумени мат кој лесно може да се инсталира и извадени; цврсти и нетранспарентно дизајн ефикасно да го спречува светлина пенетрација;3. Специјално дизајнирани за заштита на прецизност опрема, инструменти или други предмети, ефикасно водоотпорен, не се погодени од надворешни прашина или влага, професионални водоотпорен box Specifications:Состојба : Материјал : ABS пластика , Sponge Color : Black Size : S M LOuter големина : 170x110x48mm/6.69x4.33x1.89" 190x120x52mm/7.48x4.72x2.05" 200x98x82mm/7.87x3.85x3.2"Внатрешна големина : 150x80x40mm/5.91x3.15x1.57" 160x90x44mm/6.30x3.54x1.73" 170x70x75mm/6.69x2.76x2.95"Внатрешна длабочина : 18mm/0.71" 20mm/0.79"Нето тежина : 150g 190g 390 g Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 x Складирање Case Non се лизга рачка за лесно носење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката