• Новак
iPhone 11 Случај Сјај за Девојки,IDweel Тенок Одговара Сјајот Светкавиот Bling Гума Шок-Абсорбента Заштитна Трајни Хибрид 3 Слоеви Shockproof Тешко Покритие за iPhone 11 6.1,Сребро Нан?

iPhone 11 Случај Сјај за Девојки,IDweel Тенок Одговара Сјајот Светкавиот Bling Гума Шок-Абсорбента Заштитна Трајни

DEN 215.76
Производот е достапен

Достапност

IDweel i Phone 11 Случај Компатибилен со i Phone 11 6.1 Инчи.Ажурирани .Заштитна Совршено подреден во средина cutouts обезбеди сите карактеристики целосно достапни,флексибилни анти-прашина завиткани копчето одговор како оригиналот.IDweel Сјајот Случај Посебно Дизајниран за Девојки и Жени.Ако ви се допаѓа чувството на случај слободни телефон во рака, оваа ажурирана тенок одговара случај одговара на сметка.Нејзината едноставна,тенок и лесен,додадете без гломазна на вашиот i Phone 11 6.1 инчи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката