• Новак
Додатоци на Компатибилна за Samsung за Galaxy S8+ / G955 на камерата Леќи на Камерата Опфаќа (: за s8+/g955 Леќа Опфаќа Сив)

Додатоци на Компатибилна за Samsung за Galaxy S8+ / G955 на камерата Леќи на Камерата Опфаќа (: за s8+/g955 Леќа

DEN 1027.20
Производот е достапен

Достапност

Целосно се вклопуваат и да работат.Професионалната инсталација е препорачливо.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на вашиот мобилен телефон/мобилен телефон кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката