• Новак
Папагали Стои Скала, Дрвени Вежба Птица Играчка за Качување Parakeets за Budgies

Папагали Стои Скала, Дрвени Вежба Птица Играчка за Качување Parakeets за Budgies

DEN 491.76
Производот е достапен

Достапност

[Безбедно И Безопасно] Тоа е направен од чисто природни логови, еколошки, не-токсични и безопасен, и не му наштети на здравјето на домашните миленици. [Ослободат Досада] Птичји кафез виси играчки може да им помогне на домашни миленици помине досадно време и олеснување на домашно милениче анксиозност, погоден за parakeets, љубов птици, итн. [Шарени] На залак string со светло обоени и монистра и дрво чипови може да ги привлече птици да се игра за долго време и се промовира нивното здравје. [Декоративни] Оваа птица замав играчка не само што обезбедува место за вашите птици да костур и да игра, но, исто така, може да направи вашата птичји кафез повеќе убави. [Качување Играчка] Оваа скала играчка може да се вежба на птица качување способност, со јадица на врвот, кој е погоден за вас да се тоа во кафез.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката