• Новак
PPJ Полнење преку USB Кабел КОМПЈУТЕР Лаптоп Кабелот за Напојување за видео камера Panasonic HC-V180 HC-V180K HC-V270 HC-V380 HC-V380K HC-W570 HC-V550 HC-V550K HC-V750 HC-V750K HC-W850

PPJ Полнење преку USB Кабел КОМПЈУТЕР Лаптоп Кабелот за Напојување за видео камера Panasonic HC-V180 HC-V180K HC-V270

DEN 1492.80
Производот е достапен

Достапност

❤【Моќ Спецификации】 : Лаптоп, Полнач / Адаптер / Кабел во светот влезниот напон спектар : 100-240 V 50/60 HZ. ❤【Компатибилен Со】 : Нашиот производ е замена.не orginal,но Сите Лаптоп Полначи&Кабли биле 100% тестирани се осигурате дека работи со моделите прикажани во та титула. ❤【Заверена】 : Сите наши производи се CE FCC Ro HS одобрен со текот-напон,над-струја,во текот-оптоварување,кратки-коло заштита.Секој производ е подложена на 48-часовен стареење тест. ❤【Најдобра Услуга】 : Ние нудиме еден не-прашања, побара полн со пари гаранција за враќање.Дополнително, за 3 година од денот на купувањето, ние ќе размена вашиот производ бесплатно треба да стане неисправни. 24 часа услуги на клиентите.PPJ Полнење преку USB Кабел КОМПЈУТЕР Лаптоп Кабелот за Напојување за видео камера Panasonic HC-V180 HC-V180 K HC-V270 HC-V380 HC-V380 K HC-W570 HC-V550 HC-V550 K HC-V750 HC-V750 K HC-W850. Важна Забелешка 1)Внатрешна употреба. 2)ве Молиме да не го користите преоптоварување. 3)подобро е да се користи помалку од 80% од целосната товари.Инаку, животниот век на напојување / кабелот ќе биде во голема мера се намали.Направени од високо-квалитетни материјали за да се обезбеди стабилна работа на опремата.Мал и лесен, тоа лесно можат да бидат ставени во ранец, паричникот или компјутер торба.Спецификација за производ : Влез : AC100-240 V 50/60 Hz Приклучок : ве Молиме да НИ го потврдите модел на адаптерот треба пред купување!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката