• Новак
Muised DIY Слајд Затворен Водопад Песна DIY Земе Освен Постави Туш Подарок за Деца Години 2-6 Години Зграда Песна, Лизгајте Туш Вода Игра Вода Топки Песни за Деца за Ѕид Кад

Muised DIY Слајд Затворен Водопад Песна DIY Земе Освен Постави Туш Подарок за Деца Години 2-6 Години Зграда Песна,

DEN 1598.40
Производот е достапен

Достапност

Образовни Diy Бања Играчки : Вашите деца може да се изгради како тој се допаѓа, подобрување на детска игра забава и нека уживаат во својата бања време, Тоа е голема образовни изградба играчка поставена да ги инспирира имагинација, креативност, и да се подобри нивниот рацете на способност.Бања играчки патеката поставени за години е лесно да се постави и да ги преземат, освен.може да им помогне на децата да ги развијат своите вештини за решавање проблеми за да ги направат своите сопствени водопад станица.Смешни Играчки : Тоа е лесно да се приклучат на две парчиња на патеката играчка заедно.Во текот на бања време, оваа вода песна бања играчки во светли бои се полесно да се привлечат децата' внимание.Децата ќе се зависници да се истураше вода по должината на патеката и да се гледа на мини патка играчки слајд надолу во када додека за капење.Во текот на родителите зафатен време, децата се подготвени да игра за долго време со theirselves.Бања времето ќе биде повеќе смешни и за двете деца и родители.Обемот Апликација:Децата може да се собраа земе освен вода песна играчки дали тие се игра во или надвор од кадата.Висок-квалитет : Нашето бебе када играчки песни се направени од безбедни и Не-Токсични материјали, мазни рабови ќе не боли деца' раце.Кадата играчки во форма на orbitals ќе се обрати на повеќе лесно да бидат исчистени од цевка бања играчки што е повеќе безбеден за littles кој сака гризе играчки.Совршен Подарок Избор : Тие ќе бидат најдобрите подароци за сите деца, како Божиќ подароци), birthday (роденден подароци, бебе туш подароци.Деца/бебиња секогаш ќе имаат фантастични bathtimes како и играјќи време на подот, кој носи среќно детство на вашите деца.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката