• Новак
Една Мечка Црно Бела Крава Складирање Кошница Круг Големи Кошеви Количка за Перење Забавува Бин Водоотпорен Внатрешниот Слој со Цврсти Рачки за Детска Градинка Ќе

Една Мечка Црно Бела Крава Складирање Кошница Круг Големи Кошеви Количка за Перење Забавува Бин Водоотпорен Внатрешниот

DEN 527.76
Производот е достапен

Достапност

Спецификации: Материјал : Платно.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. 【OCCASINOS】Совршен за декорирани соби, спални соби, бањи, комунални соби, детски соби, градинки, дневни соби, плакари, спални, станови, апартмани, перење, тоалет, па дури и на трупот на возилото, кои се многу погодни за живот, може да се задржи дома чисти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката