• Новак
KDDOM 16 Компјутери Пламен Рефлексии Нокти Налепници Holographic Оган, Пламен Помине Уметност Decals за Нокти DIY Декорација

KDDOM 16 Компјутери Пламен Рефлексии Нокти Налепници Holographic Оган, Пламен Помине Уметност Decals за Нокти DIY

DEN 215.04
Производот е достапен

Достапност

Доаѓа со 16 листови шарени и убави DIY помине уметност налепници.Направени на квалитетот на винил, тоа е само-лепило и без лепак е потребен, па затоа е чист и удобен за вас да се користи, нема да му наштети на вашите нокти кога ќе солза го исклучите.Тоа може да се користи за редовно полски и УВ гел лак.почетниците, исто така може да се добие совршен помине уметност дизајн во минути.Стави налепница на ноктите по примена на обоени полски, само неколку секунди, ќе може да се добие парична казна помине уметност дизајн.Ова е најдобриот подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, роднини, пријатели.Погоден за домашна употреба и ноктите салони.Пакетот вклучува : 16 Компјутери Пламен Рефлексии Нокти Налепници Материјал : Винил Боја : Како што е прикажано на сликата Големина : 6.5 см*8.3 cm Количина : 16 Компјутери Карактеристики : самолепливи, без лепак е потребно, чисти и погодни за употреба.Може да се користи за да дизајн свој помине уметност , ноктите моделите, нагласи, итн.Ефектот на оган те прави во фокусот на вашите пријатели.Погоден за Професионални Салон употреба или домашна употреба.Како да го користите : 1. Чистење на површината на ноктите. 2. Одберете дизајн и кора надвор од вашите нокти. 3. Место дизајн на нокти/совет и се фаќа за тоа нежно неколку пати. 4. Се применуваат врвот палто за најдобар резултат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката